Tigan Zgare Dessini 36cm

2,990 L 2,280 L

👉Për të gjitha sobat (me gaz, korent, qeramik dhe induksion)
Material alumini i cili nuk ngjit, veshje me efekt guri
Për gatime të shëndetshme, kurseni kohë dhe energji.
▪️Madhesia 36cm
Tigani i zgarës Dessini është prodhuar më materialet më cilësore, veshja është organike, nuk përmban PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.
Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C
Pllaka magnetike qe i mban bishtat te mbyllur.
Kthehet nga te dy krahet per pjekje.
Nuk lejon derdhjen e ushqimeve

Porosit ne moment
SKU: 965766400704 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani