SZ144 Zgare me Qymyr Super PRO

13,500 L

Eshtë skara e zgjedhur për profesionistët dhe entuziastët e pjekjes në oborrin e shtëpisë!
E bërë prej çeliku , kjo skarë do të zgjasë për vite me rradhe ,me kujdesin e duhur.
Me 850 inç katror të kapacitetit të tiganisjes. Kaq mjafton për gjithë ekuipazhin.
Porosit ne moment
SKU: 030002032021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani