SZ412 Shezllon me Palosje

3,990 L

Shezllonët e plazhit janë një zgjedhje ideale për ambientet e relaksit në ambientet e pushimit, në plazh, resorte, hotele, sallonet e relaksit apo shtëpitë e pushimit pranë plazheve.
Forma elegante si dhe ngjyra e tyre , përshtatet lehtë me të gjitha nuancat e ngjyrave të aksesorëve dhe elementëve të tjerë të ambientit të relaksit si dhe me ambientet e gjelbëruara,duke krijuar kështu në tërësi një ambient komod e estetik.
Bërë nga kornizë e fortë çeliku.
Kornizë çeliku super e qëndrueshme,portabel, e lehtë për tu mbajtur dhe ruajtur.
Madhësia e palosur: 37 ”(L) x 22” (Gjer) x 4,5 ”(H).
Porosit ne moment
SKU: 125226042021 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani