SZ453 Karrige Lekundese ne Forme Veze

23,000 L

Kënaquni me qetësinë e oborrit tuaj të shtëpisë me karrigen shporte ne forme veze për ballkon apo oborr.
Ju mund ta përdorni këtë karrige lëkundëse shporte moderne në formë veze për të rriturit për shtëpinë dhe nevojat tuaja të hapësirës së jashtme, është komod dhe perfekt për t’u çlodhur.
Cilesia Premium .
Kjo karrige lëkundëse ju relakson në strukturën e saj komode duke ju dhënë rehati maksimale.
kjo karrige lekundese i jep hapësirës tuaj një pamje moderne tërheqëse.
MATERIALE: Ndërtim i fortë çelik, rezistente nga moti.
Pesha qe mban eshte deri ne 150 kg .
Permasat  :Gjatesia 120 cm ,Gjeresia 80 cm
Kjo Karrige Swing me stil në vezë vjen me një stendë dhe mjetet e saj të përfshira dhe lehtë mund të bashkohet pa kërkuar asnjë mjet tjetër.
Jastëku i ulëses për luhatjen e karriges është gjithashtu i siguruar dhe është aq i rehatshëm për tu mbajtur për t’u çlodhur në çdo kohë që dëshironi. Jastëku super i rehatshëm hiqet dhe pastrohet lehtë.
Ju mund të arratiseni në një ambient të qetë me këtë karrige lëkundëse në formë veze.
Porosit ne moment
SKU: 102326042021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani