Pompe dhe qese vakumi per ushqime

1,499 L 990 L

Të hidhni ushqimin e mbetur është njësoj si të hidhni lekët tuaja.
Ruajeni ushqimin tuaj po aq të freskët sa është i sapo gatuar.

Të shkëlqyeshme për përdorim të përditshëm për mish, djathra, fruta, perime dhe ushqime të tjera frigoriferike;
Multifunksionale – mund të ruani, ngrini ose marinoni ushqimet tuaja;
Pa kabllo, kompakte dhe e lehtë për t’u përdorur;
Produkti ka 6 qese vakumi dhe një pajisje që largon ajërin nga qeset vetëm me një prekje.

Porosit ne moment
SKU: 6966009226008 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani