SHJ02 Pllaka Kulluese Plastike – Bum.al

SHJ02 Pllaka Kulluese Plastike

500 L

  • Per porosi 1-5 Cope cmimi 500 leke copa
  • Per porosi 5-10 cope cmimi 400 copa 
  • Per porosi mbi 20 cope cmimi 370 leke copa 

 

Pllakat janë të përtshtatshme për kopshte, kampingje, pishina, rrugica këmbësorësh dhe sera.
▪️E lehtë për tu montuar.
Mund të montohet dhe të çmontohet shpejt dhe me lehtësi.
▪️Rezistente ndaj kushteve të motit, vajit dhe tretësve.
▪️Falë grepave anësore mund të lidhen me njëra-tjetrën në mënyrë të stivosur, për të marrë dizajne të ndryshme gjeometrike.

▪️Material: plastik
▪️Ngjyra: blu, e kuqe, e verdhë, gri
▪️Dimensionet: 40 x 40 cm

Porosit ne moment
SKU: 125227022023 Category:
Call Now ButtonTelefono tani