SH2374 Derrase prerese druri per kuzhine

1,200 L 899 L

Pllakë prerëse me cilësi të lartë e bërë nga bambu 100% premium pa ngjyra të shtuara, e cila është pa toksina dhe ka veti natyrale anti-bakteriale. Dizajni elegant dhe tepër i trashë e bën dërrasën e prerjes një domosdoshmëri për detyrat tuaja të gatimit të kuzhinës.

Një dorezë e bën këtë dërrasë prerëse të lehtë për t’u mbajtur dhe të lehtë për t’u varur në mur.

Permasa 36x26x1.8cm

Porosit ne moment
SKU: 11381212022 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani