SH2336 Rrugice per shtepi 50x80cm

1,500 L

Dimensionet: 50×80 cm
Te buta dhe te rehatshme
Lahen ne lavatrice me uje te ftohte ose me dore
Perdoren ne tualet, kuzhine, korridor ose dhome gjumi

Clear
Porosit ne moment
SKU: 0941140122 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani