SH1879 Grirese perimesh Homezaza

990 L 590 L

Grirese dore per perimet e cila lehtëson dhe shpejton proceset në kuzhinë, ideale për të gjitha llojet e perimeve më shpejt dhe pa rrëmujë
3 tehet rrotulluese të çelikut inox aktivizohen përmes një kordoni duke u tërhequr.
Thjesht futeni ushqimin në enën akrilike, mbylleni, tërhiqeni litarin rreth 5 herë dhe ushqimi do të përpunohet. Sa më shumë te terhiqni litarin, aq më shumë ushqimi do të përpunohet.

-Materiali: Plastike

-Diametri: 12, 5 cm

Porosit ne moment
SKU: 2111012021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani