SH1780 Batanije Beatrice kafe 130×200

4,500 L 3,040 L

Mbulesa dekorative e butë Beatrice e bërë nga mikrofibra cilësore për momente të këndshme rehatie dhe relaksi në çdo vend: në dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes, në një udhëtim ose piknik. Mund ta përdorni batanijen në të dyja anët. Nga njëra anë është një pëlhurë jashtëzakonisht e butë në të bardhë dhe ana tjetër është në një ngjyrë kafe të bukur. Një jorgan dekorativ mund të jetë gjithashtu një dhuratë e mrekullueshme që do të kënaqë të dashurit tuaj. Mbulesa mund të lahet në 30 ° C.

 

Porosit ne moment
SKU: 1648972021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani