Set Carcafesh te bardhe per shtepi dhe hotele SuperDopio

2,700 L

Permasa 220x240cm

Cdo set permban 2 kellefa jasteke 50 x 70 cm,nje carcaf dhe carcaf per pjesen siper
E bardha rri perhere e paster, terheqese, dhe e fresket
Carcafe Saten 100% pambuk,
Material i rehatshem qe nuk zbehet edhe pas disa larjeve.
I’u mundëson ambient higjenik larg bakterieve dhe alergjive.
Me veteajrosje, antialergjik.
Ngjyra dhe freski natyre ne dhomen tuaj te gjumit.

Porosit ne moment
SKU: 190920201159 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani