Raft Organizativ me mbulese per rroba dhe kepuce

2,200 L 1,880 L

Raft Organizues me permasa 75x45x150cm

Ngjyra blu,roze,vishnje,kafe

Rafti ka një hapësirë ​​të madhe për të ruajtur shumë gjëra.
Eshtë i ndarë në seksione për lehtësinë tuaj.
Mbulesa është rezistente ndaj ujit dhe pluhurit, duke mbrojtur objektet tuaja nga agjentët e ndotjes fizike dhe biologjike.
.Lehtësi dhe komoditet
Porosit ne moment
SKU: 6954523212126 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani