Pishine Familjare Intex 1.88m x 46cm

2,990 L

 

  • Permasat: 188 x 46 cm
  • Kapaciteti ne litra i ujit : 660 L
  • Shume e lehte per tu fryre.

Pishina ideale qe pushimete e veres te jene plote adrenaline per femijet tuaj dhe te shijojne ditet e nxehta.

 

Porosit ne moment
SKU: 69410574554313 Category:
Call Now ButtonTelefono tani