Organizues per ereza

3,000 L 2,499 L

Super praktik dhe komod per te mbajtur ne nje vend produktet qe perdoni me shpesh ne kuzhine gjate gatimit.
Luge, garuzhde, thike, vajrat apo salcat e ndryshme, erezat e shume te tjera!
Shume e thjeshte edhe per tu lare e mbajtur paster.
Me vemd per 6 kuti erëzash, vend per salcat dhe vajrat e ndryshem si dhe hapsire te vecante per thikat dhe aksesore te tjere.
Material plastike i cilesise se larte.
Dimensione: 40 x 21 x 25 cm
Porosit ne moment
SKU: 6954654285891 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani