Qese Silikoni me mbyllje

499 L

Qese silikoni shumeperdorimshe per ushqimet!

Mbani te fresketa dhe te ruajtura mire ushqimet tuaja ne keto qese silikoni. Ato jane rezistente ndaj temperaturave te larta dhe te uleta.
Mund te perdoren ne vazhdimesi, te lahen me uje te nxehte.
Ideale per ne frigorifer.
Nuk ke me nevoje per tasa me kapak apo pa kapak! Qeset e silikonit jane super praktike!

Porosit ne moment
SKU: 994562106835 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani