Ngrohes Uji Aqua

1,380 L

Me nje motor te fuqishem 1500wat
Me nje kapacitet 1.2L
Me nje kabell rrotullues 360 grade
Per ngrohje shume te shpejte te cajit ose ujit
Dizajn modern dhe shume i thjeshte ne perdorim
Porosit ne moment
SKU: 071120201325 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani