Mbulesa per Tapete 160x230cm

2,970 L

Tashme sjellim me prane jush tendencat e fundit ne arredim ne detajet e vogla interesante qe bejne diferencen ne shtepine tuaj.
Mbulesat per tapete jane elemente dekoruese dhe funksionale
Material i trashe dhe i plote
Zgjidhni mes ngjyrave të ëmbla të njëtrajtshme
Pastrohën lehte dhe lahën në 30c
Lidhen me llastik ne pjesen anesore
Materiali Kadife e holle
Clear
Porosit ne moment
SKU: 92220200201 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani