SH007-D Veshje per karrige me dizenjo (6cope) – Bum.al

SH007-D Veshje per karrige me dizenjo (6cope)

2,200 L 1,999 L

Mbulesa për karriget tuaja me formën e duhur elastike që ju përshtatet karrigeve.
Ju i shtoni jetëgjatësinë karrigeve duke i mbrojtur ato.
Material Poliester dhe elastike
Paketimi ka 6 cope
Clear
Porosit ne moment
SKU: 19122020126 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani