Korse pas lindjes

1,500 L 990 L

Nuk ju pengon te kryeni aktivitetet tuaja te perditshme.
Nuk dallohet nga veshjet .
Masat jane nga S-M-L-2XL-3XL-4XL-5XL
Ka 3 mundesi kapjeje per ta liruar ose shtrenguar
Perbehet me material pambuk dhe elastine ,
Shume komforte per belin tuaj dhe nuk duket ne rroba.
Formeson pjesen e barkut dhe e sheshon deri ne disa numra me pak .

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 897298000056 Categories: , Tags: , ,
Call Now ButtonTelefono tani