Korse Hot Shaper per mesin

1,500 L 990 L

Me material qe shkakton djersitje nderkohe qe ju mereni me sport aktivitet fizik
Nuk lejon daljen e djerses ne veshjet tuaja
Humbje ne peshe ne nje periudhe te shkurter kohe
Bark i sheshte i garantuar
Per femra dhe meshkuj

Porosit ne moment
SKU: 00003498 Category: Tags: ,
Call Now ButtonTelefono tani