Strece Hot Shapers per Dobesim

1,500 L 990 L

Ndihmojne ne humbjen e peshes pasi nxisin djersitjen gjate ushtrimeve dhe ecjes.

– Materiali neotex ben qe te rritet temperatura e trupit duke bere qe te djersisni 4 here me shpejt, por gjithashtu perthith djersen ne menyre qe nga jashte te jene gjithmone te thata

– Ndihmojne ne renien ne peshe, ne hollimin e belit, barkut dhe kofsheve

– Shume praktike dhe mund te kombinohen lehtesisht.
— Masat S-M-L-XL-2XL-3XL-4XL

Porosit ne moment
SKU: 7709990033106 Category: Tags: , ,
Call Now ButtonTelefono tani