Koke Dushi me Gureza Filtrimi dhe 3 Nivele Presioni

1,500 L

 

Me 3 nivele presioni te ujit

•Granulat qeramike mund të prodhojnë jonin negativ, i cili mund të zbusë plotësisht ujin, në mënyrë që të sigurojë funksionin si antibakterial.
•Sistem filtrimi me gure qeramike, sigurojne filtrimin e ujit per te hequr bakteret e ujit.
Pastron ujin, eliminon klorin dhe rregullon vleren e pehashit.
•Floke te bute dhe te forte, kursen me mbi 30% te ujit dhe shton presionin 100%+.
•Instalim i thjeshte ne cdo dush.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 6938749240194 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani