Karte memeorie SanDisk Ultra SDXC UHS-I 64 GB

4,200 L 3,570 L

Specifikimet:

  • Kapaciteti: 64GB
  • Shpejtësi leximi deri në 80 MB/s
  • Kartë memorie me shpejtësi të lartë për të bërë fotografi më të mira dhe video Full HD
  • Zgjedhje e shkëlqyeshme për aparate fotografike.
  • Kapacitet i madh për të ruajtur shumë fotografi dhe madje edhe më shumë video Full HD
  • Performancë e jashtëzakonshme e regjistrimit të videos për video Full HD
  • Shpejtësi e shpejtë transferimi
  • E papërshkueshëme nga uji, rezistente ndaj temperaturës së lartë, rezistente nda rrezeve X, e qëndrueshme nga goditja.
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani