Jastek Per Ushqyerjen e Femijeve

2,960 L

I pershtatshem per t’ju ofruar komfort gjate ushqyerjes se tyre me gji apo biberon
Lartesi e rregullueshme ne 3 nivele
Material i bute dhe i sigurt per femije
Mund ta palosni per ta marre kudo me vete.
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani