SH1707 Grirese Mishi Lexical LMG-2002

9,630 L 7,500 L

Ju Prezantojme nje produkt perfekt per kuzhinen tuaj
Ju ofron mundesine te grini mishin dhe madje te pergatisni dhe salcice me perberes te ndryshem sipas deshires.
Ju lehtesisht mund te grini dhe miksoni mishin me erezat sipas deshires suaj.
E fuqishme me nje cmim te leverdisshem
Fale fuqise deri ne 1000W, i kesaj grirese te mishit mund te grije 0.8 kg mish ne vetem 1 minute, duke e bere kete grirese per mishin nder me efektivet ne kuzhine.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 10178252021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani