SH0462 Cajnik caji prej qelqi – Bum.al

SH0462 Cajnik caji prej qelqi

1,040 L1,300 L

Rezistent ndaj nxehtësisë: -18 ℃ – 100
Kapaciteti i çajnikut: 750ml
Bërë nga materiali qelqi, i qëndrueshëm dhe i sigurt dhe mund te perdoret per sobat me pianure
Dizajn i thjeshtë i formës, shtoni stil elegant në shtëpinë tuaj.
Vjen me një filtër çeliku inox
Kapaciteti: 750 ml dhe 950 ml
Clear
Porosit ne moment
SKU: 1509612020 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani