Boks me bluetooth K5

3,500 L 2,850 L

Specifikimet:

Marka: AURIS
Model: K5
Radio Fm: Po
AUX: Po
Distanca: 10 m
Koha e Karikimit: 2 deri 3 orë
Kohë zgjatja e baterisë: 8 orë muzikë
Me USB dhe kartë memorie TF karte.

Porosit ne moment
SKU: 8816581025408 Categories: , , ,
Call Now ButtonTelefono tani