(SH060) Abazhur i gjate per ambjente – Bum.al

(SH060) Abazhur i gjate per ambjente

1,990 L

Gjatësia është 1.50m
Të pershtatshme për çdo ambient si për kafene , restorante, shtëpi dhe zyre.
Ndricimi llambës krijon një efekt qetësues edhe i jep një dritë të ngrohtë ambjentit tuaj.
Koka e llambes disponohet ne ngjyre Pana,Gri,Bojeqielli dhe Mustard
Tripodi ne ngjyre kafe,te zi dhe te bardhe.
Diametri i kokes eshte 35cm
Clear
Porosit ne moment
SKU: 050120201605 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani