Varese rrobash Cilesore

3,500 L

Sistemi i mbylljes së krahëve
Material nuk ndryshket
Zona e instalimit 20 metra
Për brenda dhe jashtë
Përmasat 178 x 53 x 113 cm
Rrotat ju lejojnë të lëvizni lehtë
Produkt i prodhuar në Itali
Porosit ne moment
SKU: 8006289001334 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani