Top Futbolli 3000 A CHAMPIONS

3,000 L

Top futbolli me cilësi të lartë.
Me Qepje dore, e përshtatshme për Fusha te medha dhe fotbool ne natyre

Madhësia e topit: 24.0cm x 24.0cm x 24.0cm

Miratuar nga FIFA

Porosisni me një klikim