SZ897 Pishine Familjare Rrethore Me sistem Filtrues 366 x 76 cm (28132NP) – Bum.al

SZ897 Pishine Familjare Rrethore Me sistem Filtrues 366 x 76 cm (28132NP)

19,900 L 17,990 L

E bërë tërësisht nga PVC, struktura e kësaj pishine është bërë vetë-mbështetëse falë unazës inovative të sipërme inflatable e cila jo vetëm garanton sigurinë e fëmijëve tuaj në ujë por ju lejon, nëse është e nevojshme, të vendosni kokën poshtë dhe të relaksoheni totalisht.

Fleta PVC që përbën pishinën përdor teknologjinë Super Tough të patentuar nga Intex: është një material i laminuar që është shumë më rezistent se pishinat tradicionale të formuara nga një shtresë mbrojtëse e trefishtë, me një trashësi shtesë në mure për të siguruar qëndrueshmëri maksimale të pishinë gjatë përdorimit.

Pishina përmban një formë rrethore me një diametër të madh në të cilën edhe të rriturit mund të lahen në të njëjtën kohë në rehati maksimale.

Praktik dhe ekonomik, linja Intex Easy Set është shumë e thjeshtë për tu mbledhur dhe përdorur: thjesht shtrijeni fletën në një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë dhe fryni unazën e sipërme të saj.

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani