SZ633 Shall me Ngrohje + Pawer Bank – Bum.al

SZ633 Shall me Ngrohje + Pawer Bank

2,200 L

Gjendje Ngjyra e Zeze

 • Shall me ngrohje me bateri – Power bank i energjisë 10000 mAh e përfshirë
 • Duke ju mbajtur ngrohtë ,ndryshe nga shallet e tjere.
 • Do të jetë një aksesor i shkëlqyer në modë dhe do te ju mbaje ngrohte ne kete  dimër të ftohtë.
 • Te pershtatshme per meshkuj dhe femra .
 • E butë, e rehatshme, e ngrohtë dhe e lehtë.
 • Ngrohësi termik i qafës është bërë nga pëlhurë kadife,dhe super e butë dhe miqësore me lëkurën.
 • Super komode, nuk do të ndiheni gjë tjetër veçse ngrohtësi në dimrin e ftohtë.
 • Veçanërisht perfekte për një mëngjes të ftohtë në natyrë ose në mbrëmje dimërore
 • Përditësuar me butonin ndezës/fikës
 • Mbështjellësi USB i përmirësuar i Oriduxx 2021 u ndërtua në një jastëk ngrohjeje të zgjuar, të sigurt, të butë dhe që lahet në makineri.
 • Shtypni çelësin ON/OFF për ta ndezur ose fikur dhe më pas shtypni shkurt për të testuar cilësimet e temperaturës. E lartë (e kuqe), e mesme (blu), e ulët (e bardhë).
 • Bateri e jashtme 10000 mAh me jetëgjatësi që do të punojë deri në 2 orë në modalitetin e temperaturës së lart
Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani