SZ231 Dyshek me Ajer Intex 1,83 x 2,03 x 25 cm

4,490 L

Dysheku ka një siperfaqe të përkryer, e cila është e garantuar per t’ju dhënë një pushim të mirë në shtëpi, piknik apo në deti. Eshtë gjithashtu i lehtë për t’u pastruar dhe rezistent ndaj ujit!

Ngjyra : e zeze

Dimensionet: 183x203x25cm

 

Porosit ne moment
SKU: 100218032022 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani