OB01 Pershtates Tubi per uje me Presion

990 L

I perbere nga aliazh alumini rezistent.
Materiali eshte rezistent ndaj konsumit dhe kundra ndryshkut.
Siguron nje mbyllje ekstreme te papershkueshme nga uji.
Pershtatesi eshte dizenjuar per rubinetat, larje makine, kopshti, larje shtepiake etj.

Material: Aliazh alumini
Gjatesi: 17 cm
Ngjyre: E zeze

Porosit ne moment
Call Now ButtonTelefono tani