SH1162 Hekur Udhetimi Sokany YW-5518

2,200 L 1,520 L

I lehtë për tu paketuar dhe marrë me vete kudo që të shkoni
Fuqia 1600W
Pesha e sendit 722 g
Dizajni special me pllaka Qeramike jo-ngjitëse do të sigurojë një përvojë të butë hekurosjeje, dhe që rrobat tuaja të mbeten në gjendjen më të mirë të mundshme
Porosit ne moment
SKU: 12025142021 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani