SH01031 Forma per donuts Homezaza

580 L 380 L

Nëse më parë keni menduar se vetëm një kuzhinier me përvojë mund të gatuajë një donuts perfekt, tani ne do tju themi te kunderten.
Materiali: ABS , i sigurt dhe miqësor me mjedisin
Madhësia e produktit: 8 cm.
Eshtë e lehtë për t’u përdorur dhe pastruar.
Porosit ne moment
SKU: 1052432021 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani