K662 Scrub për trupin

990 L 580 L

Scrub për trupin per një pastrim të pasur hidratues me një aromë të mahnitshme
Ky scrub është i prodhuar me bazë gjalpi, i cili lë lëkurën të butë.
Permban kolagjen dhe vitaminen C eshte i pershtatshem per te gjitha llojet e lekures, ndihmon ne pastrimin e thelle te poreve, eleminon qelizat e vdekura si dhe pikat e zeza gjithashtu. Jepini lekures suaj shkelqim, butesi dhe vitalitet.
Porosit ne moment
SKU: 1241240721 Category:
Call Now ButtonTelefono tani