S299 Jastek Memory për Dhimbjet e Qafes

1,800 L

Jastëk me shkumë memorie Comfort. Jastëku përshtatet në qafë dhe kokë duke ju dhënë një gjumë të mrekullueshëm gjatë natës. Shkuma e ndjeshme ndaj temperaturës së lartë përshtatet me nxehtësinë dhe peshën e trupit tuaj për të siguruar sasinë e duhur të mbështetjes, për t’u siguruar që të merrni relaksimin e muskujve që ju nevojitet. Jastëku është projektuar në mënyrë ergonomike për të rikonturuar dhe përshtatur me çdo lëvizje tuajën. Një mënyrë e re lehtësimi për ata që vuajnë nga dhimbjet e shpinës dhe qafës. Ky jastëk vjen gjithashtu me mbulesë jastëku pa zinxhir.

Veçoritë
Ndihmon për të ndaluar gërhitjen
E dobishme për ata që vuajnë nga pagjumësia
Eliminon pikat e dhimbshme të shtypjes
Lehtëson dhimbjet e shpinës, qafës dhe shpatullave
E përkryer për të gjitha pozicionet e gjumit, shpinë, anash dhe bark

Porosit ne moment
SKU: 0427250122 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani