Prerese frutash multifunksionale

1,099 L

I perbere nga celik i forte dhe plastike
Rezistent, i dezinjuar per perdorim te perditshem
Pastrohet lehte

Nje ndihme e madhe ne kuzhine!
Prerja e shpejte mundeson qe ju te prisni perime te ndryshme si kastraveca, karrota, patellxhan. Apo fruta si molle, banane ne forme te rregullt dhe pa bere pis duart apo i demtuar ato nga mprehtesia e thikave.
Porosit ne moment
SKU: PFMULTIFUNKSIONALE Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani