Pishina per femije 86cm x 25cm

799 L

Shijoni orët me familjen dhe miqtë tuaj gjate  kësaj vere në Pishinën tuaj të re Intex.

Keto  unaza ngjyrash ftojne  orë  gëzimi per femijet tuaj ,

Sjellin një dritë të vogël dielli në kopshtin tuaj.

Permasat jane  86cm x 25cm

Porosit ne moment
SKU: 6941057459240 Category:
Call Now ButtonTelefono tani