K666 Peshore personale rrethore

2,590 L 1,990 L

Pllake xhami super rezistente
Fuqi automatike: Peshorja ndizet ne momentin qe ju e prekni dhe fiket kutr ju largoheni pasi keni matur peshen
Matje dixhitale e besueshme
Saktesi maksimale
Ekran LCD e ben peshen tuaj te lexueshme dhe te qarte
Ndezja me sensore, nepermjet prekjes
Monitoroni peshen dhe shendetin tuaj ne menyre te sigurt
Mat peshen ne Kilogram (Kg) dhe Pounds (Lbs)
Dizajn estetik dhe terheqes
E pajisur me 4 sensore
Kapaciteti i peshes qe peshorja mban eshte 180 Kg ose 330 ibs
Porosit ne moment
SKU: 143225502682 Category:
Call Now ButtonTelefono tani