SH1453 Pajisje per te mbajtur Mjaltin – Bum.al

SH1453 Pajisje per te mbajtur Mjaltin

990 L 699 L

Pajisja ju lejon të shihni nivelin e mjaltit në mënyrë të qartë dhe ju mund te hidhni sa mjalt te doni !
Lehtë për t’u përdorur, shtypni thjeshtë poshtë levën e gishtit të madh për ta shpërndarë
Ruan, ngroh dhe derdh mjaltë me lehtësi.
Asnjë pikim, asnjë rrëmujë ngjitëse!
Akrilik material + ABS
Kapaciteti 200ml
Porosit ne moment
SKU: 003092020 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani