SH0706 Ore murale me ngjitje(Numra dhe Kafe)

2,200 L 1,990 L

Ore muri e madhe me ngjitje, Kaq e vecante ju ben ambjentin tuaj mjaft modern.

Me efekt 3D, Mund ta vendosni ne zyre, shtepi, lokale apo kudo tjeter duke u dhene nje pamje ndryshe.

Me dizanj te vecante ne vend te 2 numrave horizontal ka 2 filxhane kafeje

Me Diametri: 80-100 cm

Vjen ne ngjyrat: e zeze, gold dhe silver.

Out of stock

Porosit ne moment
SKU: 6970966880111 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani