Ndricues Led me prekje

1,490 L

💡Ndriçues LED Me Prekje
Vjen ne formën e hojeve me të cilat mund të krijoni figura ose paterna sipas dëshirës.
Hojet lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet magnetit që secila ka në 6 faqet e saj.
Ndriçuesi vjen me karikuesin përkatës dhe ngjitësin e tij.
Cilësi e garantuar.
Dizanj modern unik.
Ideal për të zbukuruar ambjentet tuaja.
Ngjyra: E bardhë.

Porosit ne moment
Telefono tani