P054 Korse per shpinen me Sensor – Bum.al

P054 Korse per shpinen me Sensor

1,200 L

1 copë 1200 L 
Korrigjuesi per shpatullat “Smart Sensor Corrector” eshte korseja e cila ju ndihmon per qendrimin e drejte dhe reduktimin e dhimbjeve muskulore ne qafe, shpatulla dhe shpine.
Ju do te jeni me te qete, me te shlodhur edhe te sigurt ne cdo levizje tuajen.
Materiali: ABS + Rrip najloni elastik i lartë
Clear
Porosit ne moment
SKU: 697234350019 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani