Korse per bel te holle Miss Belt

2,500 L 1,500 L

📍Redukton ne 2 masa me pak belin tuaj
• Ju jep një formë te lakuar dhe terheqese
• Shiritat velash pa tela për rehati dhe mbështetje maksimale
• Me teknologji te dyfishte te kompresimit ky rrip do ju te ngushtoje deri ne dy masa belin tuaj.
• Mund ta vishni mbi ose nen rroba.
• Ideale për tu veshur gjatë stërvitjes, në punë, në joga, për vrap, për ecje etj.
Porosit ne moment
Category: Tags: , , ,
Telefono tani