Korse Korrektuese per Shpinen

2,200 L 990 L

Bli 2 cope 990 Leke 

Miratuar në mënyrë mjekësore – Mbështetje 100% e sigurt dhe mjekësore e miratuar për të hequr qafe dhimbjet muskulore.
Per Meshkuj dhe per Femra
Materiali: Neoprene, Elastik, Magnet
Ngjyra: E zezë
Masat ne gjendje S/L/XL
Marka Real Doctors Posture

Porosit ne moment
SKU: 6953569001077 Categories: , ,
Call Now ButtonTelefono tani