Karrige Shezllon me mbajtese per kembet

2,700 L

Me mbajtëse për këmbët.
▪️Super material rezistent.
▪️Portabël, mund të paloset dhe të merret me vete kudo.
▪️Jastëk i vogël për mbështetjen e kokës.
▪️Vend i dedikuar për mbajtjen e pijeve.

Mund ta perdorni edhe ne kamping

Porosit ne moment
SKU: 00003958 Category:
Call Now ButtonTelefono tani