E543 – Karikues Hoverboard 42V/1A

1,380 L

Karikues Hoverboard 42V 2A me 3 lidhës. Permasat; ‎16 x 9 x 3 cm. Mbrojtje super e fortë 100% e re dhe me cilësi të lartë. Mbrojtja e sigurisë: OVP/OCP/ Mbrojtje nga mbingarkesa/Mbrojtje nga qarku i shkurtër.

Porosit ne moment
SKU: 30820211458 Category:
Call Now ButtonTelefono tani