K563 Tharese per Kepuce – Bum.al

K563 Tharese per Kepuce

1,400 L

Thani kepucet shpejt dhe pa I demtuar ato.

Ky produkt ben te mundur shperndarjen e nxehtesise poroze te dyanshme duke qarkulluar ajrin e nxehte 360°.
Llamba vjollce e integruar dhe nxehtesia shkaterrojne mjedisin e jeteses se mikroorganizmave permes temperatures se larte dhe tharjes, largojnë eren e pakendshme dhe pengojne rritjen e mikroorganizmave.
Tharje me temperature konstante, pa djegie, pa deformime, pa demtime te kepuceve tuaja.
Rezistent ndaj kompresimit, rezistent ndaj zjarrit dhe rezistent ndaj flakes.
Ju duhen 2 ore per te thare kepucet tuaja.
E pershtatshme per te gjitha llojet e kepuceve.

Ngjyra: e bardhe me lejla

Porosit ne moment
SKU: 013519122022 Categories: ,
Call Now ButtonTelefono tani